|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema
Kies datum :

29 februari | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 14202 M.H.C. Purmerend MA1 17:05 17:50 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes A2 14201 A.M.H.C. Rood-Wit MA2 15:30 16:00 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Manon Gabel (Dames 1) en Sophie Goldschmeding (Dames 1)
Meisjes A3 14235 HV Myra MA3 20 16:10 17:00 uit -   info
Meisjes A4 14228 MHC Uitgeest MA2 29 15:05 16:05 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes A5 14224 AHC IJburg MA6 39 15:05 16:15 uit -   info
Meisjes B1 Hockey Vereniging Abcoude MB1 09:30 10:30 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes B2 35301 Pinoké MB3 25 11:15 12:25 uit -   info
Meisjes B3 35288 HC Athena MB4 13:40 14:10 Veld 1  info
Meisjes B4 35357 MHC Castricum MB3 35 13:10 14:15 uit -   info
Meisjes B5 35283 HC Bloemendaal MB4 15:30 16:00 Veld 4  info
Fluiten: Nathalie Jansen (Dames Dinsdag) en Judith Sluiter Post (Dames A)
Meisjes B7 35339 AMHC Westerpark MB4 24 15:20 16:15 uit -   info
Meisjes B8 35279 BHC Overbos MB7 17:20 17:50 Veld 1  info
Fluiten: Rosalie Kroneberg (Dames Jong 2) en Annabel Konings (Dames Jong 2)
Meisjes C1 36329 AHC IJburg MC1 13:25 14:10 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes C2 36293 K.H.C. Strawberries MC1 25 09:40 10:50 uit -   info
Meisjes C3 36314 HC Athena MC4 24 14:55 15:50 uit -   info
Meisjes C4 36315 MHCHBS MC6 11:50 12:20 Veld 1  info
Fluiten: Amélie Couvreur (Meisjes A1) en Mylène Staamer (Meisjes A1)
Meisjes C5 36287 MHC Castricum MC3 35 07:55 09:00 uit -   info
Meisjes C6 36241 Hockey Vereniging Abcoude MC3 15:30 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Gijs Nijbroek (Jongens B2) en Danique de Klerk (Meisjes A1)
CS begeleider: Marc Boerop
Meisjes C7 36306 AHC IJburg MC6 11:50 12:20 Veld 4  info
Fluiten: Julie Eijpe (Meisjes A2)
CS begeleider: Rob Schellingerhout
Meisjes D1 37438 HC Athena MD1 24 09:10 10:20 uit -   info
Meisjes D2 37408 MHC Alliance MD3 07:55 08:40 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Joost Op 't Veld (Jongens B2) en Noa Berkhout (Meisjes A1)
CS begeleider: Felice Veereschild
Meisjes D3 37429 Hockeyclub AMVJ MD4 30 10:25 11:40 uit -   info
Meisjes D4 37383 BHC Overbos MD4 30 10:00 11:00 uit -   info
Meisjes D5 37359 HC Athena MD6 10:00 10:30 Veld 4  info
Fluiten: Roos Duivis (Meisjes A2) en Evani Kerkhout (Meisjes B5)
CS begeleider: Sjaak Sijm
Meisjes D6 37391 AMHC Westerpark MD4 13:40 14:10 Veld 4  info
Fluiten: Maya Nutt (Meisjes B8) en Femke van Lonkhuijzen (Meisjes A1)
CS begeleider: Marc Boerop
Jongens A1 12474 AH & BC JA3 23 16:45 17:40 uit -   info
  let op tijds en veld wijziging  
Jongens B1 33807 K.H.C. Strawberries JB1 25 11:30 12:40 uit -   info
Jongens B2 33818 Pinoké JB4 10:00 10:30 Veld 3  info
Fluiten: Karin de Ru (Dames 45+ Masters) en Margot Schipper (Dames 45+ Masters)
Jongens C1 34288 AMHC FIT JC1 30 10:55 12:10 uit -   info
Jongens C2 34295 AH & BC JC5 23 12:40 13:35 uit -   info
Jongens C3 34299 Pinoké JC4 10:00 10:30 Veld 1  info
Fluiten: Iris van Tienderen (Meisjes A2) en Floor Brabander (Meisjes A2)
Jongens D1 34775 Xenios JD2 11:35 12:20 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Coen Beemster (Heren 1 Beker) en Alexander Enthoven (Heren 1)
Jongens D2 34796 H.C. Haarlem JD3 25 08:50 09:45 uit -   info

29 februari | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 30025 H.C. Haarlem M6E1 25 07:35 08:30 uit -   info
  Veld 3 B  
Meisjes 6E2 30128 Hockeyclub VVV M6E3 09:00 09:30 Veld 1  info
Meisjes 6E3 30129 MHC Amstelveen M6E3 08:00 08:30 Veld 1  info
Meisjes 8E1 32521 MHC Alliance M8E3 08:30 09:00 Veld 4  info
Meisjes 8E2 32706 AH & BC M8E5 23 09:35 10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E3 32824 Alkmaarsche M.H.C. M8E4 38 07:50 09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E4 32850 AMHC FIT M8E5 08:30 09:00 Veld 4  info
Meisjes F1 31428 MHC Alliance MF3 20 07:40 08:30 uit -   info
Meisjes F2 31323 A.M.H.C. Rood-Wit MF6 08:45 09:15 Veld 1  info
Meisjes F3 31708 MHC Alliance MF10 20 08:30 09:20 uit -   info
Jongens 6E1 33401 HV Myra J6E3 20 09:10 10:00 uit -   info
Jongens 8E1 32137 Hockeyclub AMVJ J8E1 08:30 09:00 Veld 1  info
Jongens F1 31173 H.C. Haarlem JF4 25 07:35 08:30 uit -   info
  Veld Bison B  


Sponsors
 
za 21 Maart  10:00 - 14:00
Bitje happen op de club
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
wo 8 April  20:00 - 22:00
Training AED
ma 20 April  20:00 - 23:00
Training BLS & AED
Get it on Google Play