|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema
Kies datum :

18 januari | Zaalhockey Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MEISJES A3 ZAAL 27460 MHC Amstelveen MA12 0 15:55 16:25 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MEISJES A3 ZAAL 27439 MHCHBS MA4 0 15:05 15:35 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MEISJES A4 ZAAL 27932 MHC Castricum MA2 46 13:55 15:15 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
MEISJES A4 ZAAL 27955 AHC IJburg MA6 46 14:45 16:05 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
MEISJES C1 ZAAL 23560 H.C. Haarlem MC1 19 13:25 14:15 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MEISJES C1 ZAAL 23584 HC Athena MC2 19 15:05 15:55 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MEISJES C12 ZAAL 24873 Hockeyclub AMVJ MC12C 28 14:55 15:55 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
MEISJES C12 ZAAL 23738 HMHC Saxenburg MC12 28 14:05 15:05 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
MEISJES C4 ZAAL 24317 Hockeyclub AMVJ MC3 35 14:00 15:05 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
MEISJES C4 ZAAL 24345 HC Athena MC4 35 14:50 15:55 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
MEISJES C5 ZAAL 24565 AMHC FIT MC6 42 13:00 14:15 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
MEISJES C5 ZAAL 24535 HSC Hermes MC2 42 13:50 15:05 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
MEISJES C6 ZAAL 24414 MHCHBS MC5 32 08:10 09:15 AKERSLOOT
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
MEISJES C6 ZAAL 24540 Xenios MC6 32 09:00 10:05 AKERSLOOT
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
JONGENS B2 ZAAL 26483 MHC de Reigers JB2 27 16:35 17:35 SPAARNDAM
Let op: Uittenue mee!   
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
JONGENS B2 ZAAL 26471 HC Spaarndam JB1 27 17:25 18:25 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1

18 januari | Zaalhockey Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MEISJES 8E1 ZAAL 22574 MHC Alliance M8E1 WIT 24 10:00 10:55 UITHOORN
Scheg, Sporthal De
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE UITHOORN
hal: Veld 1
MEISJES 8E1 ZAAL 22519 AH & BC M8E2 24 09:10 10:05 UITHOORN
Scheg, Sporthal De
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE UITHOORN
hal: Veld 1
MEISJES 8E2 ZAAL 22624 MHC de Reigers M8E3 19 10:55 11:45 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MEISJES 8E2 ZAAL 22625 HC Spaarndam M8E1 19 12:35 13:25 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MEISJES 8E3 ZAAL 21936 AMHC Westerpark M8E2 19 10:05 10:55 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MEISJES 8E3 ZAAL 21935 HIC M8E3 19 08:25 09:15 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MEISJES 8E4 ZAAL 28060 HC Bloemendaal M8E5 27 11:35 12:35 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MEISJES 8E4 ZAAL 28054 AHC IJburg M8E3 27 12:25 13:25 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
ZAALBLOK 23559 ZAAL Haarlem MC1 - AthenA MC2 19 14:45 15:05 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 22620 ZAAL Reigers M8E3 - Spaarndam M8E1 19 12:15 12:35 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
ZAALBLOK 21952 ZAAL HIC M8E3 - Westerpark M8E2 19 09:45 10:05 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
JONGENS 8E1 ZAAL 21540 Hockey Vereniging Abcoude J8E1 33 13:00 14:05 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
JONGENS 8E1 ZAAL 21556 A.M.H.C. Rood-Wit J8E1 33 13:50 14:55 HEEMSKERK
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1


Sponsors
 
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Vandaag jarig
Janey van Breemen
Maaike de Bruyn
Solin Khadir
Get it on Google Play