|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Wedstrijdschema
Kies datum :

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes A1 14018 AH & BC MA2 15:35 16:20 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes A2 14017 U.H.C.QUI VIVE MA3 15:30 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Anneloes Frese (Dames 2) en Eva van Kesteren (Dames 2)
Meisjes A3 13980 HC Athena MA4 24 13:55 14:50 uit -   info
Meisjes A4 13979 HC Athena MA5 24 16:45 17:40 uit -   info
Meisjes A5 13976 Hockey Vereniging Abcoude MA3 30 15:10 16:10 uit -   info
Meisjes B1 15092 AMHC Westerpark MB1 13:45 14:30 Adri van Munster veld (2)  info
Meisjes B2 15020 H.V. de Terriërs MB2 45 10:45 12:15 uit -   info
Meisjes B3 15036 H.V. de Terriërs MB6 45 15:45 17:00 uit -   info
Meisjes B4 15013 AH & BC MB6 13:40 14:10 Veld 3  info
Fluiten: Menno Angenent (Heren 2) en Job Reneman (Heren 2)
Meisjes B5 15076 HIC MB3 11:50 12:20 Veld 4  info
Fluiten: Isa Roquas (Dames 1 Beker) en Vera Staal (Dames 3)
Meisjes B6 15045 Z.H.C. de Kraaien MB3 35 14:25 15:30 uit -   info
Meisjes B7 15072 Hockeyclub VVV MB3 15:30 16:00 Veld 4  info
Fluiten: Loïs van Zanten (Dames Jong 3) en Amber Boomgaart (Dames Jong 3)
Meisjes B8 15038 A.M.H.C. F.I.T. MB5 30 13:00 14:00 uit -   info
Meisjes C1 4824 Xenios MC1 25 11:00 12:10 uit -   info
Meisjes C2 15944 M.H.C. Purmerend MC2 40 12:35 14:00 uit -   info
Meisjes C3 15966 Xenios MC4 25 09:55 10:50 uit -   info
Meisjes C4 15992 H.C. HISALIS MC3 12:10 12:40 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Noa Berkhout (Meisjes A1) en Arielle Hulst (Meisjes A1)
Meisjes C5 16627 MHC Alliance MC10 20 16:50 17:40 uit -   info
Meisjes C6 15937 H.V. de Terriërs MC3 45 12:35 13:50 uit -   info
Meisjes C7 15930 BHC Overbos MC5 13:40 14:10 Veld 4  info
Fluiten: Marrit Wind (Meisjes A2) en Sterre Spaargaren (Meisjes A2)
Meisjes D1 16913 A.M.H.C. Rood-Wit MD3 27 10:05 11:20 uit -   info
Meisjes D2 16936 Hockeyclub VVV MD2 10:05 10:50 Adri van Munster veld (2)  info
Fluiten: Puck Schram (Meisjes B1) en Danique de Klerk (Meisjes A1)
CS begeleider: Felice Veereschild
Meisjes D3 16933 MHC Alliance MD4 09:45 10:30 Veld 3  info
Fluiten: Senna Pieters (Meisjes A1) en Luka Jetten (Meisjes B4)
CS begeleider: Joop van der Burg
Meisjes D4 16928 A.M.H.C. F.I.T. MD4 30 09:20 10:20 uit -   info
Meisjes D5 16897 K.H.C. Strawberries MD3 25 09:40 10:35 uit -   info
Meisjes D6 16889 HMHC Saxenburg MD5 10:00 10:30 Veld 4  info
Fluiten: Plien Hendriks (Meisjes B4) en Roos Duivis (Meisjes A2)
CS begeleider: Tristan Apswoude
Jongens A1 12458 A.M.H.C. Rood-Wit JA6 27 16:40 17:40 uit -   info
Jongens B1 12613 THC Hurley JB4 25 16:45 17:55 uit -   info
  Wordt gespeeld bij Xenios!! (veld Rabo 13)  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens B2 12624 HC Athena JB3 11:50 12:20 Veld 3  info
Fluiten: Manon Van Garrel (Dames Jong 2) en Annabel Konings (Dames Jong 2)
Jongens C1 12989 THC Hurley JC3 25 16:25 17:35 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens C2 12981 Waterlandse Hockey Club JC1 41 15:10 16:25 uit -   info
Jongens C3 12972 MHC Bennebroek JC2 15 11:45 12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D1 13435 Xenios JD3 08:15 09:00 Adri van Munster veld (2)  info
Jongens D2 13408 AH & BC JD6 23 10:50 11:45 uit -   info

16 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
Meisjes 6E1 9656 Pinoké M6E1 08:30 09:00 Veld 4  info
Meisjes 6E2 9638 Hockeyclub AMVJ M6E14 30 09:10 10:10 uit -   info
  KG2C  
Meisjes 6E3 9865 MHC Alliance M6E3 wit 20 08:10 09:00 uit -   info
Meisjes 8E1 9809 HV Myra M8E1 08:30 09:00 Veld 3  info
Meisjes 8E2 9903 H.C. Haarlem M8E2 25 07:50 08:45 uit -   info
  Veld Rabo C/D  
Meisjes 8E3 9900 Alkmaarsche M.H.C. M8E5 38 10:20 11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes 8E4 8377 HSC Hermes M8E2 10:00 10:30 Veld 1  info
Meisjes F1 9720 MHC Alliance MF2 zwart 20 08:40 09:30 uit -   info
Meisjes F2 9725 K.H.C. Strawberries MF2 09:00 09:30 Veld 1  info
Meisjes F3 8351 H.C. Haarlem MF3 25 07:50 08:45 uit -   info
  Veld Aurora C  
Jongens 6E1 9785 HIC J6E2 08:30 09:00 Veld 3  info
Jongens 8E1 9838 MHCHBS J8E2 08:30 09:00 Veld 4  info
Jongens F1 9769 HC Bloemendaal JF4 34 07:55 09:00 uit - Gras  info


Sponsors
 
vr 15 November  18:00 - 23:00
veiling: komt allen!
wo 20 November  19:00 - 21:30
Examen Club-Scheidsrechter (CS)
wo 27 November  19:00 - 21:30
Her-examen Club-Scheidsrechter (CS)
vr 29 November  18:00 - 04:00
Aprés-Ski Final Edition 2.0
Vandaag jarig
Bram Welmers
Get it on Google Play