|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames A



Teamondersteuning
Trainer Joris Schreuders Email
Aanvoerder Nathalie Jansen Email
Aanvoerder Laura Bakker Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
24 nov 5009 H.V. de Terriërs DA
10:15 11:00 thuis Veld 3
8 mrt 5355 Craeyenhout DA
thuis
15 mrt 5703 Klein Zwitserland DA
40
uit route
22 mrt 6105 HV Victoria DA
thuis
29 mrt 6282 MHCHBS DA
35
uit route
5 apr 6855 A.M.H.C. Rood-Wit DA
thuis
19 apr 7200 De Kieviten DA
32
uit route
10 mei 7605 HC Alphen DA
27
uit route
17 mei 7836 HIC DA
thuis
24 mei 8236 AH & BC DB
23
uit route
14 jun 8874 H.V. de Terriërs DA
45
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland DA 8 24 8 0 0 38 10 0
2 Kikkers DA 9 14 4 2 3 23 22 0
3 HIC DA 9 13 4 1 4 13 21 0
4 Rood-Wit DA 8 13 3 4 1 15 11 0
5 Craeyenhout DA 8 12 3 3 2 31 23 0
6 Amsterdam DB 8 12 3 3 2 21 16 0
7 Terriërs DA 8 11 3 2 3 29 21 0
8 HBS DA 8 10 3 1 4 16 16 0
9 Victoria DA 8 8 1 5 2 19 25 0
10 Kieviten DA 8 4 1 1 6 15 26 0
11 Alphen DA 8 2 0 2 6 5 34 0

Uitslagenmatrix
  Victoria DARood-Wit DAHBS DATerriërs DACraeyenhout DAKlein Zwitserland DAHIC DAAlphen DAKieviten DAKikkers DAAmsterdam DB
Victoria DA   3-3 2-2 2-8 3-3 1-1
Rood-Wit DA   2-1 1-0 4-0 0-0 3-3
HBS DA   0-3 0-1 5-0 3-0
Terriërs DA 4-4   2-3 6-3
Craeyenhout DA 3-3 4-6   7-3 2-2
Klein Zwitserland DA 4-2   3-0 6-0
HIC DA 2-1 3-1 2-7   0-0 0-2
Alphen DA 1-8 3-3 0-6  
Kieviten DA 3-4 1-1 1-2 5-0  
Kikkers DA 5-1 3-5 3-1 3-2   1-3
Amsterdam DB 1-2 3-1 1-3 7-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Victoria DA Rood-Wit DA 3-3 Definitief
.. Klein Zwitserland DA Kieviten DA 6-0 Definitief
.. Terriërs DA HIC DA 6-3 Definitief
.. HBS DA Alphen DA 5-0 Definitief
.. Craeyenhout DA Kikkers DA 7-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Kieviten DA Victoria DA 3-4 Definitief
.. Amsterdam DB Terriërs DA 3-1 Definitief
.. HIC DA Craeyenhout DA 2-7 Definitief
.. Rood-Wit DA HBS DA 2-1 Definitief
.. Kikkers DA Klein Zwitserland DA 3-5 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Rood-Wit DA Alphen DA 4-0 Definitief
.. HBS DA Kieviten DA 3-0 Definitief
.. Victoria DA Kikkers DA 3-3 Definitief
.. Klein Zwitserland DA HIC DA 3-0 Definitief
.. Craeyenhout DA Amsterdam DB 2-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Alphen DA Terriërs DA 1-8 Definitief
.. Kikkers DA HBS DA 5-1 Definitief
.. Amsterdam DB Klein Zwitserland DA 1-3 Definitief
.. HIC DA Victoria DA 2-1 Definitief
.. Kieviten DA Rood-Wit DA 1-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. HBS DA HIC DA 0-1 Definitief
.. Kieviten DA Alphen DA 5-0 Definitief
.. Victoria DA Amsterdam DB 1-1 Definitief
.. Rood-Wit DA Kikkers DA 0-0 Definitief
.. Craeyenhout DA Terriërs DA 4-6 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Alphen DA Craeyenhout DA 3-3 Definitief
.. Kikkers DA Kieviten DA 3-2 Definitief
.. HIC DA Rood-Wit DA 3-1 Definitief
.. Terriërs DA Klein Zwitserland DA 2-3 Definitief
.. Amsterdam DB HBS DA 1-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Kikkers DA Alphen DA 3-1 Definitief
.. Rood-Wit DA Amsterdam DB 3-3 Definitief
.. Victoria DA Terriërs DA 2-2 Definitief
.. Kieviten DA HIC DA 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland DA Craeyenhout DA 4-2 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. HIC DA Kikkers DA 0-2 Definitief
.. Alphen DA Klein Zwitserland DA 0-6 Definitief
.. Amsterdam DB Kieviten DA 7-3 Definitief
.. Craeyenhout DA Victoria DA 3-3 Definitief
.. Terriërs DA HBS DA 4-4 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Rood-Wit DA Terriërs DA 1-0 Definitief
.. Victoria DA Klein Zwitserland DA 2-8 Definitief
.. Kikkers DA Amsterdam DB 1-3 Definitief
.. HIC DA Alphen DA 0-0 Definitief
.. HBS DA Craeyenhout DA 0-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
  Amsterdam DB HIC DA 16:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Craeyenhout DA Rood-Wit DA 10:30 H.B.S. - Craeyenhout
  Klein Zwitserland DA HBS DA 11:00 Sportpark 'HCKZ'
  Terriërs DA Kieviten DA 11:00 Sportp. 'Het Vennewater'
  Victoria DA Alphen DA 13:15 Sportp. Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Alphen DA Amsterdam DB 12:45 Sportpark Zegersloot
  HBS DA Victoria DA 14:30 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kieviten DA Craeyenhout DA 10:30 De Schulpweide
  Kikkers DA Terriërs DA 11:00 Getsewoud-Noord
  Rood-Wit DA Klein Zwitserland DA 16:15 Marienweide
ZONDAG 8 MAART 2020
  Alphen DA HBS DA Sportpark Zegersloot
  HIC DA Terriërs DA Escapade (HIC)
  Kieviten DA Klein Zwitserland DA De Schulpweide
  Kikkers DA Craeyenhout DA Getsewoud-Noord
  Rood-Wit DA Victoria DA Marienweide
ZONDAG 15 MAART 2020
  Craeyenhout DA HIC DA H.B.S. - Craeyenhout
  HBS DA Rood-Wit DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Klein Zwitserland DA Kikkers DA Sportpark 'HCKZ'
  Terriërs DA Amsterdam DB Sportp. 'Het Vennewater'
  Victoria DA Kieviten DA Sportp. Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 22 MAART 2020
  Alphen DA Rood-Wit DA Sportpark Zegersloot
  Amsterdam DB Craeyenhout DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HIC DA Klein Zwitserland DA Escapade (HIC)
  Kieviten DA HBS DA De Schulpweide
  Kikkers DA Victoria DA Getsewoud-Noord
ZONDAG 29 MAART 2020
  HBS DA Kikkers DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Klein Zwitserland DA Amsterdam DB Sportpark 'HCKZ'
  Rood-Wit DA Kieviten DA Marienweide
  Terriërs DA Alphen DA Sportp. 'Het Vennewater'
  Victoria DA HIC DA Sportp. Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Alphen DA Kieviten DA Sportpark Zegersloot
  Amsterdam DB Victoria DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HIC DA HBS DA Escapade (HIC)
  Kikkers DA Rood-Wit DA Getsewoud-Noord
  Terriërs DA Craeyenhout DA Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Craeyenhout DA Alphen DA H.B.S. - Craeyenhout
  HBS DA Amsterdam DB Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kieviten DA Kikkers DA De Schulpweide
  Klein Zwitserland DA Terriërs DA Sportpark 'HCKZ'
  Rood-Wit DA HIC DA Marienweide
ZONDAG 10 MEI 2020
  Alphen DA Kikkers DA Sportpark Zegersloot
  Amsterdam DB Rood-Wit DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Craeyenhout DA Klein Zwitserland DA H.B.S. - Craeyenhout
  HIC DA Kieviten DA Escapade (HIC)
  Terriërs DA Victoria DA Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 17 MEI 2020
  HBS DA Terriërs DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kieviten DA Amsterdam DB De Schulpweide
  Kikkers DA HIC DA Getsewoud-Noord
  Klein Zwitserland DA Alphen DA Sportpark 'HCKZ'
  Victoria DA Craeyenhout DA Sportp. Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alphen DA HIC DA Sportpark Zegersloot
  Amsterdam DB Kikkers DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Craeyenhout DA HBS DA H.B.S. - Craeyenhout
  Klein Zwitserland DA Victoria DA Sportpark 'HCKZ'
  Terriërs DA Rood-Wit DA Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Alphen DA Victoria DA Sportpark Zegersloot
  HBS DA Klein Zwitserland DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Amsterdam DB Escapade (HIC)
  Kieviten DA Terriërs DA De Schulpweide
  Rood-Wit DA Craeyenhout DA Marienweide
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Amsterdam DB Alphen DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Craeyenhout DA Kieviten DA H.B.S. - Craeyenhout
  Klein Zwitserland DA Rood-Wit DA Sportpark 'HCKZ'
  Terriërs DA Kikkers DA Sportp. 'Het Vennewater'
  Victoria DA HBS DA Sportp. Kralingseweg (Victoria)

Sponsors
 
vr 15 November  18:00 - 23:00
veiling: komt allen!
wo 20 November  19:00 - 21:30
Examen Club-Scheidsrechter (CS)
wo 27 November  19:00 - 21:30
Her-examen Club-Scheidsrechter (CS)
vr 29 November  18:00 - 04:00
Aprés-Ski Final Edition 2.0
Vandaag jarig
Olivier Heinsdijk
Rafael Nooij
Get it on Google Play