|   Volg ons: Facebook LinkedIn Twitter Instagram   |  LISA  |  
Voeg toe aan mijn team +
Kies team :
Dames A



Teamondersteuning
Trainer Joris Schreuders Email
Aanvoerder Nathalie Jansen Email
Aanvoerder Laura Bakker Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 mrt 5355 Craeyenhout DA
thuis
15 mrt 5703 Klein Zwitserland DA
40
uit route
22 mrt 6105 HV Victoria DA
thuis
29 mrt 6282 MHCHBS DA
35
uit route
5 apr 6855 A.M.H.C. Rood-Wit DA
thuis
19 apr 7200 De Kieviten DA
32
uit route
10 mei 7605 HC Alphen DA
27
uit route
17 mei 7836 HIC DA
thuis
24 mei 8236 AH & BC DB
23
uit route
14 jun 8874 H.V. de Terriërs DA
45
uit route
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Klein Zwitserland DA 10 30 10 0 0 45 11 0
2 Craeyenhout DA 10 18 5 3 2 37 25 0
3 Amsterdam DB 10 15 4 3 3 24 19 0
4 Kikkers DA 10 15 4 3 3 24 23 0
5 Victoria DA 10 14 3 5 2 27 26 0
6 HIC DA 10 13 4 1 5 14 24 0
7 Rood-Wit DA 10 13 3 4 3 15 13 0
8 Terriërs DA 10 12 3 3 4 31 24 0
9 HBS DA 10 10 3 1 6 18 24 0
10 Kieviten DA 10 7 2 1 7 19 32 0
11 Alphen DA 10 5 1 2 7 7 40 0

Uitslagenmatrix
  Victoria DARood-Wit DAHBS DATerriërs DACraeyenhout DAKlein Zwitserland DAHIC DAAlphen DAKieviten DAKikkers DAAmsterdam DB
Victoria DA   3-3 2-2 2-8 6-0 3-3 1-1
Rood-Wit DA   2-1 1-0 0-1 4-0 0-0 3-3
HBS DA 1-2   0-3 0-1 5-0 3-0
Terriërs DA 4-4   2-3 6-3 1-2
Craeyenhout DA 3-3 1-0 4-6   7-3 2-2
Klein Zwitserland DA 6-1 4-2   3-0 6-0
HIC DA 2-1 3-1 2-7   0-0 0-2
Alphen DA 1-8 3-3 0-6   2-0
Kieviten DA 3-4 1-1 2-5 1-2 5-0  
Kikkers DA 5-1 1-1 3-5 3-1 3-2   1-3
Amsterdam DB 1-2 3-1 1-3 3-1 7-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Victoria DA Rood-Wit DA 3-3 Definitief
.. Terriërs DA HIC DA 6-3 Definitief
.. HBS DA Alphen DA 5-0 Definitief
.. Klein Zwitserland DA Kieviten DA 6-0 Definitief
.. Craeyenhout DA Kikkers DA 7-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Amsterdam DB Terriërs DA 3-1 Definitief
.. Kieviten DA Victoria DA 3-4 Definitief
.. HIC DA Craeyenhout DA 2-7 Definitief
.. Rood-Wit DA HBS DA 2-1 Definitief
.. Kikkers DA Klein Zwitserland DA 3-5 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Rood-Wit DA Alphen DA 4-0 Definitief
.. Victoria DA Kikkers DA 3-3 Definitief
.. HBS DA Kieviten DA 3-0 Definitief
.. Klein Zwitserland DA HIC DA 3-0 Definitief
.. Craeyenhout DA Amsterdam DB 2-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Kikkers DA HBS DA 5-1 Definitief
.. Kieviten DA Rood-Wit DA 1-1 Definitief
.. Amsterdam DB Klein Zwitserland DA 1-3 Definitief
.. HIC DA Victoria DA 2-1 Definitief
.. Alphen DA Terriërs DA 1-8 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Kieviten DA Alphen DA 5-0 Definitief
.. HBS DA HIC DA 0-1 Definitief
.. Rood-Wit DA Kikkers DA 0-0 Definitief
.. Victoria DA Amsterdam DB 1-1 Definitief
.. Craeyenhout DA Terriërs DA 4-6 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Kikkers DA Kieviten DA 3-2 Definitief
.. Alphen DA Craeyenhout DA 3-3 Definitief
.. HIC DA Rood-Wit DA 3-1 Definitief
.. Amsterdam DB HBS DA 1-2 Definitief
.. Terriërs DA Klein Zwitserland DA 2-3 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Victoria DA Terriërs DA 2-2 Definitief
.. Klein Zwitserland DA Craeyenhout DA 4-2 Definitief
.. Kikkers DA Alphen DA 3-1 Definitief
.. Kieviten DA HIC DA 1-2 Definitief
.. Rood-Wit DA Amsterdam DB 3-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Craeyenhout DA Victoria DA 3-3 Definitief
.. Terriërs DA HBS DA 4-4 Definitief
.. HIC DA Kikkers DA 0-2 Definitief
.. Amsterdam DB Kieviten DA 7-3 Definitief
.. Alphen DA Klein Zwitserland DA 0-6 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Victoria DA Klein Zwitserland DA 2-8 Definitief
.. HIC DA Alphen DA 0-0 Definitief
.. Kikkers DA Amsterdam DB 1-3 Definitief
.. HBS DA Craeyenhout DA 0-3 Definitief
.. Rood-Wit DA Terriërs DA 1-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland DA HBS DA 6-1 Definitief
.. Amsterdam DB HIC DA 3-1 Definitief
.. Victoria DA Alphen DA 6-0 Definitief
.. Terriërs DA Kieviten DA 1-2 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Alphen DA Amsterdam DB 2-0 Definitief
.. Rood-Wit DA Klein Zwitserland DA 0-1 Definitief
.. Kieviten DA Craeyenhout DA 2-5 Definitief
.. Kikkers DA Terriërs DA 1-1 Definitief
.. HBS DA Victoria DA 1-2 Definitief
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Craeyenhout DA Rood-Wit DA 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 MAART 2020
  Alphen DA HBS DA Sportpark Zegersloot
  HIC DA Terriërs DA Escapade (HIC)
  Kieviten DA Klein Zwitserland DA De Schulpweide
  Kikkers DA Craeyenhout DA Getsewoud-Noord
  Rood-Wit DA Victoria DA Marienweide
ZONDAG 15 MAART 2020
  Craeyenhout DA HIC DA H.B.S. - Craeyenhout
  HBS DA Rood-Wit DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Klein Zwitserland DA Kikkers DA Sportpark 'HCKZ'
  Terriërs DA Amsterdam DB Sportp. 'Het Vennewater'
  Victoria DA Kieviten DA Sportp. Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 22 MAART 2020
  Alphen DA Rood-Wit DA Sportpark Zegersloot
  Amsterdam DB Craeyenhout DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HIC DA Klein Zwitserland DA Escapade (HIC)
  Kieviten DA HBS DA De Schulpweide
  Kikkers DA Victoria DA Getsewoud-Noord
ZONDAG 29 MAART 2020
  HBS DA Kikkers DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Klein Zwitserland DA Amsterdam DB Sportpark 'HCKZ'
  Rood-Wit DA Kieviten DA Marienweide
  Terriërs DA Alphen DA Sportp. 'Het Vennewater'
  Victoria DA HIC DA Sportp. Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Alphen DA Kieviten DA Sportpark Zegersloot
  Amsterdam DB Victoria DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  HIC DA HBS DA Escapade (HIC)
  Kikkers DA Rood-Wit DA Getsewoud-Noord
  Terriërs DA Craeyenhout DA Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Craeyenhout DA Alphen DA H.B.S. - Craeyenhout
  HBS DA Amsterdam DB Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kieviten DA Kikkers DA De Schulpweide
  Klein Zwitserland DA Terriërs DA Sportpark 'HCKZ'
  Rood-Wit DA HIC DA Marienweide
ZONDAG 10 MEI 2020
  Alphen DA Kikkers DA Sportpark Zegersloot
  Amsterdam DB Rood-Wit DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Craeyenhout DA Klein Zwitserland DA H.B.S. - Craeyenhout
  HIC DA Kieviten DA Escapade (HIC)
  Terriërs DA Victoria DA Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 17 MEI 2020
  HBS DA Terriërs DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  Kieviten DA Amsterdam DB De Schulpweide
  Kikkers DA HIC DA Getsewoud-Noord
  Klein Zwitserland DA Alphen DA Sportpark 'HCKZ'
  Victoria DA Craeyenhout DA Sportp. Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alphen DA HIC DA Sportpark Zegersloot
  Amsterdam DB Kikkers DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Craeyenhout DA HBS DA H.B.S. - Craeyenhout
  Klein Zwitserland DA Victoria DA Sportpark 'HCKZ'
  Terriërs DA Rood-Wit DA Sportp. 'Het Vennewater'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Alphen DA Victoria DA Sportpark Zegersloot
  HBS DA Klein Zwitserland DA Sportpark 'Bleek en Berg'
  HIC DA Amsterdam DB Escapade (HIC)
  Kieviten DA Terriërs DA De Schulpweide
  Rood-Wit DA Craeyenhout DA Marienweide
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Amsterdam DB Alphen DA Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Craeyenhout DA Kieviten DA H.B.S. - Craeyenhout
  Klein Zwitserland DA Rood-Wit DA Sportpark 'HCKZ'
  Terriërs DA Kikkers DA Sportp. 'Het Vennewater'
  Victoria DA HBS DA Sportp. Kralingseweg (Victoria)

Sponsors
 
za 20 Juni  08:00 - 23:00
Jongste Jeugd dag
Vandaag jarig
Isis de Kok
Fee Punselie
Get it on Google Play