Meisjes O12-2
Teamondersteuning | ||||
Manager | Sylvia Vos | |||
Manager | Caroline Kerdijk | |||
Hoofdtrainer | Saskia Govers | |||
Coach | Peter Gijzenberg | |||
Coach | Wouter Bernsen | |||
Trainer | Nynke Langeveld |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | HC Athena MO12-5 | 08:15 | 09:00 | thuis | Adri van Munster veld (2) | ||
1 jun | AMHC FIT MO12-5 | 07:30 | 08:45 | uit | route | ||
8 jun | MHC Bennebroek MO12-2 | 09:45 | 10:30 | thuis | Veld 3 | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Bennebroek MO12-2 | 7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 22 | 7 | 0 |
2 | FIT MO12-5 | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 16 | 11 | 0 |
3 | AthenA MO12-5 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 15 | 10 | 0 |
4 | Rood-Wit MO12-4 | 7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 18 | 9 | 0 |
5 | Kikkers MO12-2 | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 10 | 21 | 0 |
6 | Saxenburg MO12-3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 10 | 33 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | AthenA MO12-5 | Bennebroek MO12-2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit MO12-4 | FIT MO12-5 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Saxenburg MO12-3 | Kikkers MO12-2 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | FIT MO12-5 | AthenA MO12-5 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek MO12-2 | Saxenburg MO12-3 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers MO12-2 | Rood-Wit MO12-4 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | FIT MO12-5 | Bennebroek MO12-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit MO12-4 | Saxenburg MO12-3 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA MO12-5 | Kikkers MO12-2 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Rood-Wit MO12-4 | Bennebroek MO12-2 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Saxenburg MO12-3 | AthenA MO12-5 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Kikkers MO12-2 | FIT MO12-5 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | FIT MO12-5 | Saxenburg MO12-3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek MO12-2 | Kikkers MO12-2 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | AthenA MO12-5 | Rood-Wit MO12-4 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Kikkers MO12-2 | Saxenburg MO12-3 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | FIT MO12-5 | Rood-Wit MO12-4 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bennebroek MO12-2 | AthenA MO12-5 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | AthenA MO12-5 | FIT MO12-5 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Saxenburg MO12-3 | Bennebroek MO12-2 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rood-Wit MO12-4 | Kikkers MO12-2 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Kikkers MO12-2 | AthenA MO12-5 | 9:00 | Getsewoud-Noord | ||||||
Bennebroek MO12-2 | FIT MO12-5 | 10:50 | Rottegat Heemskerklaan | ||||||
Saxenburg MO12-3 | Rood-Wit MO12-4 | 13:50 | Boerhaavelaan - Oost | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
AthenA MO12-5 | Saxenburg MO12-3 | 8:30 | Oost Watergraafsmeer | ||||||
FIT MO12-5 | Kikkers MO12-2 | 8:45 | Sportpark 'Kadoelen' | ||||||
Bennebroek MO12-2 | Rood-Wit MO12-4 | 12:45 | Rottegat Heemskerklaan | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Kikkers MO12-2 | Bennebroek MO12-2 | 10:30 | Getsewoud-Noord | ||||||
Rood-Wit MO12-4 | AthenA MO12-5 | 11:40 | Marienweide | ||||||
Saxenburg MO12-3 | FIT MO12-5 | 11:40 | Boerhaavelaan - Oost |
ma 13 Mei 21:00 - 23:45
Trimmers thuis wedstrijd
wo 22 Mei 08:00 - 12:15
Sportdag opmaat
za 25 Mei 20:00 - 23:00
Fout & Goud
za 1 Juni 12:00 - 23:00
Kikker Out Seizoens afsluiting 2023/2024